Apie mus

UAB DIVITUS - yra personalizuotos spaudos įmonė, kasmet auganti ir tobulėjanti. Veiklą pradėjusi 2014 m. įmonė prisidėjo prie skaitmeninės spaudos ant tekstilės populiarinimo ir šiuo metu dirba su pažangiausia įranga.

Per metus laiko atspausdinta - 76 900 vnt atspaudų.

Rekordinis spaudų kiekis per pamainą - 700 vnt.

Asortimente turime įvairios produkcijos. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti ekologiškos medvilnės marškinėlius bei džemperius. Taip pat siūlome ir kitų modelių marškinėlius, džemperius, sportines kelnes, kepures, krepšius, puodelius. Gaminį parenkame atsižvelgdami į kliento norus ir lūkesčius. Spaudą dedame ir ant kliento gaminio.

Esame vieninteliai Baltijos šalyse, kurie spaudos darbus atlieka su naujausia ir pažangiausia įranga “Aeoon”. Ši įranga leidžia pasiekti ilgaamžę, aukščiausią spaudos kokybę.

Gamyboje naudojami dažai yra vandens pagrindu ir turi sertifikatus, įrodančius jų ekologiškumą.

Jeigu norite nudžiuginti įmonės darbuotojus personalizuota produkcija, padovanoti klientams suasmenintas dovanas arba norite įsigyti produkcijos pardavimams, parašykite mums el. paštu info@divitus.lt.

Jums tereikia išsirinkti norimą produktą (arba atvežti savo), atsiųsti tinkamą maketą, nurodyti reikiamą kiekį, o mes pasirūpinsime, kad įgyvendintume Jūsų idėjas.