fbpx

SKAITMENINĖ TIESIOGINĖ SPAUDA


SKAITMENINĖ TIESIOGINĖ SPAUDA ANT TEKSTILĖS – TAI KO TAU REIKIA!

Skaitmeninė spauda pasižymi naujausia technologija, kuri leidžia spausdinti mažo tiražo užsakymus (net vieno vieneto užsakymus) su neribotu skaičiumi spalvų ir įvairiausiais dizainais.

Tai puikus būdas gauti norimą dizainą ant tekstilės gaminių greitai ir kokybiškai. Šios technologijos veikimo principas visai kaip paprasto spausdintuvo, kurį kiekvienas turi savo namuose ar darbe, tik skirtumas tas, kad spauda daroma ant tekstilės!

  • Ilgaamžė, aukštos kokybės spauda.
  • Galima spausdinti ant bet kokios spalvos tekstilės. Tamsiems atspaudams rekomenduojame naudoti šviesesnių spalvų tekstilę (taip pasiekiamas geriausias rezultatas)
  • Kaina nustatoma pagal vieną atspaudą, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio. Dažniausiai šios spaudos būdas pigesnis (bet kokiams spalvų kiekiui) nei šilkografija mažesniems užsakymams (iki 100vnt).
  • Puikiai atspausdina: nuotraukas, grafikos efektus, smulkias detales, plonas linijas ir pan.


KUO SKIRIASI ŠILKOGRAFIJA IR TIESIOGINĖ SKAITMENINĖ SPAUDA?

Šilkografijos technologinis principas – trafareto sukūrimas, kuris naudojamas rašalo dengimui ant spausdinamo paviršiaus (šiuo atveju – ant tekstilės). Kiekviena reikalinga spalva užnešama, naudojant skirtingą trafaretą, viena ant kitos – taip gaunant galutinį norimą rezultatą. Kuo daugiau spalvų yra makete, tuo daugiau laiko užima gamybos procesas. Šilkografiją rekomenduojama rinktis, kai norima specialių produktų ir didelių tiražų (nuo 100 vnt.)

Skaitmeninė spauda – tai pakankamai nauja technologija, kurios metu norimas dizainas paruošiamas spaudai kompiuterio programos pagalba ir tada spausdinamas tiesiai iš spausdintuvo ant medžiagos. Šios spaudos metu rašalas nėra pernešamas spaudos formų pagalba, o yra tiesiogiai iškart užnešamas ant tekstilės gaminio. Kadangi nereikalingos spaudos formos ir kiti rankiniai nustatymai, ši spauda yra greita ir leidžia astpausti net vieną spaudinį, be papildomų resursų.